Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Göç yabancı danışmanlık 6 yıllık tecrübesiyle, 2012 yılında danışmanlık işine başlamıştır. Türkiye’de ki yabancılara ikamet izni, çalışma izni, evlilik işlemleri, hukuki işlemler , boşanma işlemleri, avukatlık işlemleri, öğrenci işlemleri ve daha bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Göç danışmanımız Zafer Yeşildağ öncülüğünde, uzman danışmanlarımız ve yabancılar hukuku uzman avukatlarımızla siz değerli müşterilerimize en doğru ve güncel bilgileri vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Personellerimiz tecrübeli, alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde yabancı diller akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.
Çalışanlarımıza karşı eşitlikçi şirket kültürüne sahibiz. Çalışanlarımızın mesleki öğrenimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.
Müşterilerimiz için kendimizi her zaman geliştiririz. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu bildiklerimizle daha iyi hizmeti hedefleriz.
Kararlarımızı müşterilerin lehine veririz. Bu yüzden müşterilerimiz mutlu ve bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.
Odak noktamız müşterilerimize en faydalısını sunmaktır. Deneyimli personellerimiz sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.
Personellerimiz görev ve sorumluluklarının bilincinde saygı ve sevgi çerçevesinde çalışır. Büyük projeleri yönetme deneyimimiz vardır.
Facebook
Instagram
× Whatsapptan İletişime Geçin.