Kısa Dönem Oturma İzni

Göç Yabancı Danışmanlık ile Kısa Dönem Oturma İzni Almanıza Yardımcı Oluyoruz

Türkiye, her yıl dünyanın dört bir yanından turistleri, öğrencileri ve iş adamlarını ağırlayan popüler bir destinasyondur. Yabancı uyrukluların Türkiye’de kısa süreli kalabilmeleri için ihtiyaçları olan belgelerden biri kısa dönem oturma iznidir. Bu izin, 90 güne kadar Türkiye’de kalmanızı sağlar ve turizm, eğitim, iş seyahati ve diğer geçici amaçlarla Türkiye’ye gelen yabancılara verilir. Kısa dönem oturma izni, yabancıların Türkiye’de yasal olarak kalabilmeleri ve ülkede seyahat edebilmeleri için gereklidir.

Bize Ulaşın

Bizimle whatsapp veya telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kısa Dönem Oturma İzni Başvuru Süreci

Kısa dönem oturma izni başvuru süreci oldukça basittir. Başvuru sahibi, Türkiye’de kalacağı süreye ve amacına bağlı olarak belirli belgeleri temin etmelidir. Genel olarak, başvuru sahibinin geçerli bir pasaporta sahip olması, başvuru formunu doldurması, biyometrik fotoğraf çekmesi ve gerekli harç ücretlerini ödemesi gerekmektedir. Başvuru süreci, başvurunun onaylanması veya reddedilmesi dahil olmak üzere yaklaşık 30 iş günü sürer.

Göç Yabancı Danışmanlık 7/24 Hizmetinizde

İletişim Bilgileri

Tel: +90 552 629 4300

7/24 yabancı danışmanlık hizmeti veriyoruz, günün hangi saatinde olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsinzi. Bize ulaşmak için Telefonla arayabilirsiniz veya SMS, Whatsapp, Mail üzerinden mesaj gönderebilirsiniz veya iletişim formumuzu doldurun size dönüş yapalım. Göç yabancı danışmanlık her zaman hizmetinize hazır!